SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

JUŻ NIEDŁUGO WALENTYNKI - WRZUĆ KARTKĘ DO SKRZYNKI WALENTYNKOWEJ

 

20140122 083554

 

Zbliżają  się WALENTYNKI.  W tym roku przypadają one w czasie ferii zimowych, dlatego będziemy świętować wcześniej. Jeśli chcesz, aby w Twoim imieniu wręczyć walentynkę komuś, kogo  lubisz, przygotuj ją i w dniach od 1-6 lutego 2018 roku wrzuć do skrzynki, która  będzie umieszczona na holu II piętra. Walentynki będziemy wręczać w piątek, 9 lutego 2018 roku, na 4. i 5. godzinie lekcyjnej.    

UWAGA!
Pamiętajcie, aby wyraźnie napisać, dla kogo jest adresowana walentynka
(imię i nazwisko, klasa). Jeśli ktoś nie chce, nie musi się podpisywać. Druga, bardzo ważna kwestia to sposób i estetyka wykonania walentynki. Nie zawsze mieliśmy do czynienia z pięknymi podarkami(!), dlatego kartki niestaranne, wykonane z papieru zeszytowego itp. NIE BĘDĄ ROZDAWANE. Dookoła ogłoszeń, które znajdują się w gablocie Samorządu Uczniowskiego, umieściliśmy przykładowe kartki - zasugeruj się nimi i wykonaj podobną walentynkę.

 

LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ I WASZE ZAANGAŻOWANIE W AKCJĘ!
Samorząd Uczniowski  z opiekunem.