SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

TYGODNIOWA, SZKOLNA AKCJA WOŚP 2018 ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

 

wosp2018

 

Szanowni Państwo! Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!

Już po raz ósmy nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. W tym roku w piątek, 12 stycznia 2018 roku każdy pracownik naszej placówki mógł zakupić, za dowolną kwotę, która powędrowała do puszki WOŚP, kawałek tortu. Akcje wymyśliła i przeprowadziła pani Małgorzata Ulanowska-Dylik. Dziękujemy i gratulujemy pomysłu!
Natomiast w środę, tj. 17 stycznia 2018 roku odbył się BAL KARNAWAŁOWY, w czasie którego zbieraliśmy również pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Oprócz zabawy z profesjonalnym DJ-em i Zumbą, każdy uczestnik zabawy mógł zakupić soczek za "symboliczną złotówkę". Cała kwota za napoje została przekazana WOŚP. W tym miejscu chcielibyśmy również serdecznie podziękować pani Sylwii Przybysz, która sprowadziła nam fajnego DJ-a oraz prowadziła zumbę w czasie środowego balu. Dziękujemy!Dziękujemy wszystkim, którzy tak wyśmienicie bawili się w czasie balu karnawałowego i zarazem w każdy wsparli akcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy również uczniom z klasy 2b, którzy z inspiracji swojego wychowawcy wsypali do puszki swoje klasowe oszczędności. Dzięki Waszemu wsparciu i dobremu sercu zebraliśmy 347,00 złotych. Całą kwotę przekazaliśmy w czwartek, 18 stycznia 2018 roku bydgoskiemu sztabowi WOŚP. Otrzymaliśmy rozliczenie, które prezentujemy powyżej, a w nim podziękowanie od pana Jurka Owsiaka. Zapoznaj się z nim i bądź z siebie dumny! :)

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem.

 

WOŚP 2018