SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ZOSTALI NAGRODZENI!

 

Scan   Scan1

 

„Dla mnie obraz musi być czymś przyjemnym, wesołym i ładnym, tak, ładnym! Jest dość przykrych rzeczy w życiu, abyśmy mieli jeszcze tworzyć więcej.”
Auguste Renoir

W poniedziałek, 6 listopada 2017 roku, odbyła się gala podsumowująca VI edycję konkursu literacko-plastycznego „W MALARSKIM OBIEKTYWIE AUGUSTA RENOIRA”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 31 oraz Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy.

Zadaniem dla uczniów ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych było napisanie rozmowy między bohaterami z płócien wielkiego mistrza, a w części plastycznej – malarskie ujęcie chwili z dnia codziennego w impresjonistycznej formie. Galę uświetnili swoją obecnością wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 31, pani Marlena Mioduszewska oraz prorektor KPSW, prof. Janusz Kutta. Do tego niełatwego konkursu prace plastyczne przygotowało pięcioro uczniów naszej szkoły, tj.: Julia Piątkowska, Julia Dudek, Sara Gniecka, Hanna Kapela oraz Robert Kamiński.

Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w VI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „W malarskim obiektywie Augusta Renoira”otrzymała SARA GNIECKA z klasy VIIa, a jej klasowa koleżanka - JULIA DUDEK otrzymała WYRÓŻNIENIE. Merytoryczną opiekę nad uczniami sprawował pan Gracjan Czapiewski.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA WYSIŁY JAKI WŁOŻYLI
W WYKONANIE PRAC, A DZIEWCZYNOM GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 41,
Gracjan Czapiewski – nauczyciel muzyki i plastyki.

 

foto11

foto33