SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

KOLEJNY PROJEKT ETWINNING ZA NAMI…

etw europeanqualitylabel 110201 pl1-page-001

 

W czerwcu zakończyliśmy z powodzeniem projekt dotyczący współpracy ze szkołą w Grecji w Larissie. Otrzymaliśmy za niego dwie odznaki – Krajową i Europejską Odznakę Jakości. W realizacji projektu brali udział głównie uczniowie obecnych klas 7a i 5b. To oni wysyłali listy do Grecji, utrzymywali internetowy kontakt ze swoimi rówieśnikami (oczywiście w j. angielskim) oraz przygotowywali tematyczne projekty dotyczące wzajemnego poznawania kultur oraz obyczajów naszych partnerów. Więcej o projekcie na stronie….


ZAJRZYJ NA STRONĘ PROJEKTU DOTYCZĄCEGO WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁĄ W GRECJI W LARISSIE

 

etw qualitylabel 110201 pl1-page-001