SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

ŚWIATOWY SUKCES NASZEJ UCZENNICY!

 

DSCF6456

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 5a, Oliwia Tomsza wraz z formacją Wolf Kids ze studia tańca Up2exellence zdobyła tytuł MISTRZÓW ŚWIATA, w prestiżowych zawodach IDO w Kopenhadze, w kategorii formacje HIP HOP do lat 11. W drugim dniu Mistrzostw Oliwia wraz z mini formacją, która liczy łącznie siedmiu zawodników zdobywa kolejny finał i tytuł II WICEMISTRZA ŚWIATA. Wyjazd możliwy był dzięki wcześniejszym kwalifikacjom do kadry Polski i zdobyciu tytułu I Wicemistrza Polski oraz I Wicemistrza Europy w zawodach, które odbyły się w Wałbrzychu.

OLIWII  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH WSPANIAŁYCH SUKCESÓW!

 

20171018 162336

1