SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ŚWIATOWY SUKCES NASZEJ UCZENNICY!

 

DSCF6456

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 5a, Oliwia Tomsza wraz z formacją Wolf Kids ze studia tańca Up2exellence zdobyła tytuł MISTRZÓW ŚWIATA, w prestiżowych zawodach IDO w Kopenhadze, w kategorii formacje HIP HOP do lat 11. W drugim dniu Mistrzostw Oliwia wraz z mini formacją, która liczy łącznie siedmiu zawodników zdobywa kolejny finał i tytuł II WICEMISTRZA ŚWIATA. Wyjazd możliwy był dzięki wcześniejszym kwalifikacjom do kadry Polski i zdobyciu tytułu I Wicemistrza Polski oraz I Wicemistrza Europy w zawodach, które odbyły się w Wałbrzychu.

OLIWII  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH WSPANIAŁYCH SUKCESÓW!

 

20171018 162336

1