SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

OGLASZAMY ZBIÓRKĘ ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW!

 

ludzik-278x300

 

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Podczas letniej nawałnicy zostały zniszczone ogromne połacie lasów. Leśnicy proszą o pomoc w zalesieniu zniszczonych terenów. OGLASZAMY ZBIÓRKĘ ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW! Ze zdrowych żołędzi posadzonych w tym roku powstaną sadzonki, które będzie można wysadzić w 2020 roku- las rośnie powoli.
Żołędzie w przewiewnych siatkach lub papierowych torbach (nie foliowych reklamówkach) będą zbierane do 30 października br. w sali nr 8. Dla szkół, które zbiorą największą ilość żołędzi i kasztanów leśnicy przewidzieli nagrody. Za każdą ilość żołędzi dziękujemy-  Maria Latta


PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU ŻOŁĘDZIOWE ZBIORY