SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

OGLASZAMY ZBIÓRKĘ ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW!

 

ludzik-278x300

 

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Podczas letniej nawałnicy zostały zniszczone ogromne połacie lasów. Leśnicy proszą o pomoc w zalesieniu zniszczonych terenów. OGLASZAMY ZBIÓRKĘ ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW! Ze zdrowych żołędzi posadzonych w tym roku powstaną sadzonki, które będzie można wysadzić w 2020 roku- las rośnie powoli.
Żołędzie w przewiewnych siatkach lub papierowych torbach (nie foliowych reklamówkach) będą zbierane do 30 października br. w sali nr 8. Dla szkół, które zbiorą największą ilość żołędzi i kasztanów leśnicy przewidzieli nagrody. Za każdą ilość żołędzi dziękujemy-  Maria Latta


PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU ŻOŁĘDZIOWE ZBIORY