SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

RADA RODZICÓW OGŁASZA IV EDYCJĘ KONKURSU "NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ"

 

NAUCZYCIELNA62014

 

DROGI RODZICU MASZ SWOJEGO ULUBIONEGO NAUCZYCIELA? Może wychowawca Twojego dziecka to osoba, którą cenisz za podejście do uczniów i za to, że jest po prostu równym gościem? Oddaj głos na swojego kandydata do konkursu pn. "Nauczyciel na szóstkę", który organizujemy po raz czwarty w naszej szkole. Organizując konkurs, chcemy podkreślić jak ważna jest wychowawcza rola nauczyciela. Najlepszy nauczyciel zostanie nagrodzony pucharem.

KOGO SZUKAMY?
Najwięcej wymaga od siebie, a w uczniach budzi ciekawość świata, rozumie  problemy i kształtuje charaktery. Sukcesy dobrego nauczyciela nie zawsze mierzone są ilością laureatów olimpiad, ale uśmiechami młodych ludzi, dla których nauka stała się przygodą. Doceńmy nauczycieli nie tylko za wyniki w nauczaniu, ale także za pozytywny wpływ wywierany na młodzież. Pokażmy, jakich nauczycieli chcą uczniowie i ich rodzice!

JAKI POWINIEN BYĆ NAUCZYCIEL – WYCHOWAWCA?
,,Powinien być sprawiedliwy, wyrozumiały, uczciwy, pogodny, uśmiechnięty i nie powinien nikogo faworyzować" – mówią uczniowie.

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ NAUCZYCIELA ROKU! Konkurs „Nauczyciel na szóstkę” skierowany jest do Was – rodziców uczniów naszej szkoły. Jeśli uważasz, że to nauczyciel którego typujesz powinien dawać przykład innym, zgłoś jego kandydaturę głosując na niego. Razem udowodnimy, że nauczyciel może być wielkim  autorytetem dla swoich wychowanków i ogromnym wsparciem dla rodziców. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 6 do 11 października br. Kartę do głosowania rozdadzą uczniom wychowawcy. Skrzynka, do której będzie można wrzucić głos będzie znajdowała się na parterze szkoły. „Nauczycielem na szóstkę” zostanie osoba, która otrzyma najwięcej głosów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Rada Rodziców