SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

WIZYTA GOŚCI PROGRAMU ERASMUS+ ZA NAMI - ZAPRASZAMY NA BLOGA

 Certificate BLUE4

 W dniach 25-29 września 2017 roku gościliśmy w naszej szkole oraz naszych domach uczniów ze szkół partnerskich programu Erasmus+ KA2 „Mirrors”, czyli dzieci i nauczycieli z Niemiec, Włoch, Grecji i Cypru. Program miał charakter igrzysk olimpijskich i opierał się głównie na rywalizacji sportowej. Poza tym były także inne atrakcje. Szczegółowy opis wraz z fotorelacją znajdziecie na blogu… Zachęcamy do czytania i komentowania…


BLOG ERASMUS + MIRRORS - PRZECZYTAJ RELACJĘ Z WIZYTY PARTNERSKIEJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O WIZYCIE PARTNERSKIEJ ERASMUS + W GAZECIE WYBORCZEJ.BYDGOSZCZ.PL