SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

JAK PO RAZ PIERWSZY ZALOGOWAĆ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO?

 

logowanie Vlcan

 

Szanowni Państwo,

na prośbę rodziców umieszczamy informacje dotyczące pierwszego zalogowania się do systemu UONET+. Podczas pierwszego logowania do systemu każdy użytkownik musi przeprowadzić procedurę zakładania (lub aktywacji) konta, która wiąże się z utworzeniem hasła dostępu do systemu. Do przeprowadzenia procedury niezbędny jest adres strony startowej witryny systemu, który przekazuje użytkownikom szkoła.

W poniższych linku podajemy adres strony startowej naszej placówki:
https://uonetplus.vulcan.net.pl/bydgoszcz/

a w kolejnym linku instrukcję zakładania konta podczas pierwszego logowania do systemu UONET+:
www.bazawiedzy.vulcan.edu.pl/bazawiedzy.php/show/3