SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

 

 

 

JAK PO RAZ PIERWSZY ZALOGOWAĆ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO?

 

logowanie Vlcan

 

Szanowni Państwo,

na prośbę rodziców umieszczamy informacje dotyczące pierwszego zalogowania się do systemu UONET+. Podczas pierwszego logowania do systemu każdy użytkownik musi przeprowadzić procedurę zakładania (lub aktywacji) konta, która wiąże się z utworzeniem hasła dostępu do systemu. Do przeprowadzenia procedury niezbędny jest adres strony startowej witryny systemu, który przekazuje użytkownikom szkoła.

W poniższych linku podajemy adres strony startowej naszej placówki:
https://uonetplus.vulcan.net.pl/bydgoszcz/

a w kolejnym linku instrukcję zakładania konta podczas pierwszego logowania do systemu UONET+:
www.bazawiedzy.vulcan.edu.pl/bazawiedzy.php/show/3