SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

OTRZYMALIŚMY KOLEJNY CERTYFIKAT I PODZIĘKOWANIE

 

gratulacje baner

Szanowni Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy!

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała certyfikat SZKOŁY ŁOWCY TALENTÓW oraz PODZIĘKOWANIE za udział w akcji W DARZE SERCA DZIECI - DZIECIOM. Uzyskane dyplomy, które prezentujemy poniżej, otrzymaliśmy z dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli w rozwijanie talentów wychowanków oraz dzięki wrażliwości na los innych dzieci, dobremu sercu, otwartości naszych uczniów i rodziców. Są one na pewno wyróżnieniem i powodem do dumy.

 

Scan

 

Scan1