SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

OTRZYMALIŚMY KOLEJNY CERTYFIKAT I PODZIĘKOWANIE

 

gratulacje baner

Szanowni Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy!

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała certyfikat SZKOŁY ŁOWCY TALENTÓW oraz PODZIĘKOWANIE za udział w akcji W DARZE SERCA DZIECI - DZIECIOM. Uzyskane dyplomy, które prezentujemy poniżej, otrzymaliśmy z dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli w rozwijanie talentów wychowanków oraz dzięki wrażliwości na los innych dzieci, dobremu sercu, otwartości naszych uczniów i rodziców. Są one na pewno wyróżnieniem i powodem do dumy.

 

Scan

 

Scan1