SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

POZNALIŚMY JUŻ NAJPIĘKNIEJSZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


 

DSC02522

We wtorek, tj. 31 maja 2017 roku odbyły się Wybory Miss i Mistera Szkoły 2017. Obecni w szkole uczniowie klas 4-6 głosowali w tajnych wyborach na dwoje osób spośród kandydatów do tytułu Miss i Mistera Szkoły 2017, których uprzednio po parze ze swoich klas zgłosili do konkursu. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja złożona z przedstawicieli organu, a za całość wyborów i przebieg dekoracji zwycięzców odpowiadał opiekun Samorządu Uczniowskiego, pan Gracjan Czapiewski.

Ogłoszenie zwycięzców miało miejsce w czwartek, 1 czerwca 2017 roku w czasie szkolnego festynu z okazji Dnia Dziecka. Dekoracji szarfami, koronami dokonała wicedyrektor szkoły, Pani Hanna Matuszewska, a uroczystość prowadził przedstawiciel Rady Samorządu Uczniowskiego, Robert Kamiński. Na prośbę jednej z pretendentek do tytułu Miss nie prezentujemy dokładnych wyników konkursu. Jeśli jesteście ciekawi swojej punktacji, zapytajcie o nią opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

 

MISS SZKOŁY 2017 została HANNA KAPELA

          MISTEREM SZKOŁY 2017 został KRYSTIAN BŁOŃSKI

 

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 

DSC02523

 

 

WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY

 

MIMszkoły2017

 

 

Po raz ósmy w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY. Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze najpiękniejszych uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o urodę zewnętrzną, ale także, a przede wszystkim o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować do tytułu Miss i Mistera Szkoły.

 

REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2017

1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej uczennicy i najładniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, która i który otrzyma tytuł i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VI naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

 

A) PÓŁFINAŁ – wybór MISS i MISTERA KLASY do 26 maja 2017 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach IV-VI, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

 

a) przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
b) zadbana/y
c) elokwentna/y
d) miła/y,

e) koleżeńska/i,
f) uczynna/y.

         B) FINAŁ, w czasie którego wybierać będziemy - z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VI. Wybory odbędą się w środę, 31 maja 2017 roku i będą miały charakter wyborów tajnych.

       C) Kolejnego dnia, 1 czerwca 2017 roku, w czasie szkolnego festynu z okazji Dnia Dziecka nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Tryumfatorzy zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami przez pana Dyrektora lub Panią Wicedyrektor naszej szkoły.