SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

8 MAJA – ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ


IMG 20170508 130620

W poniedziałek, 8 maja 2017 roku obchodziliśmy 72. rocznicę zakończenia II wojny światowej, najokrutniejszego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości. Z tej okazji w Kościele pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła, przy placu Wolności została odprawiona msza św. w intencji ofiar wojny. Po mszy pod Pomnikiem Wolności licznie zgromadzeni mieszkańcy Bydgoszczy wzięli udział w dalszych obchodach z zachowaniem ceremoniału wojskowego. W tej uroczystości naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy.

 

IMG 20170508 130642

 

 

9 MAJA – POPRZEZ UDZIAŁ W KONKURSIE UCZCILIŚMY DZIEŃ EUROPY


dzień europy2017

W dniu 9 maja 2017 roku odbył się w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Polak – Europejczyk”, który został zorganizowany przez Centrum Edukacji Europejskiej przy Bibliotece Głównej WSG. W konkursie tym naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Nicole Kunda, Mateusz Kulwicki i Piotr Mularczyk. Chociaż nasi uczniowie nie zajęli czołowych miejsc, to i tak godnie reprezentowali szkołę zdobywając WYRÓŻNIENIE.

 

UCZESTNIKOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

IMG 20170509 124225