WEŹ UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ „W DARZE SERCA – DZIECI DZIECIOM”

akcja charytatywna - W darze serca - dzieci dzieciom

Nasza szkoła włącza się w akcję „W DARZE SERCA – DZIECI DZIECIOM”. Jest to akcja charytatywna, której celem jest pomoc w zebraniu środków finansowych dla dzieci chorych na raka przebywających na oddziale w szpitalu im. dr Jurasza w Bydgoszczy. Do 27 kwietnia br. wolontariusze z naszej szkoły będą chodzić po klasach z zaplombowaną skarbonką, do której każdy uczeń i nauczyciel będzie mógł wrzucić parę groszy, aby wspomóc to dzieło. Nad akcją patronat objęło kujawsko-pomorski kurator oświaty oraz Prezydent Miasta Bydgoszcz i dyrektor Szpitala Uniwersytecki im. Jurasza.