MOC SUKCESÓW MATEMATYCZNYCH

ALFIK MATEMATYCZNY

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim „Alfiku matamatycznym”. W konkursie brało udział 54. uczniów z klas 2-6.

1. Szymon Pilarski z klasy 2 e zajął 3. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i otrzymał nagrodę rzeczową w wysokości 300 złotych.
  2. Dyplomy za bardzo dobry wynik i darmowy udział w konkursie MAX 2017 otrzymał drugoklasista Oskar Tumaniec.
  3. Dyplomy za bardzo dobre i dobre wyniki w konkursie otrzymali: Michał Przybylski, Laura Jarzębska, Wiktor Żydak, Anna Mencfel.

SUKCES MATEMTYCZNY W KONKURSIE ON-LINE

Hanna Filipiak z klasy 1 a zdobyła nagrodę rzeczowa w konkursie Triathlon matematyczny na platformie MAT ZOO.

ZAKOŃCZONO ELIMINACJE DO MIEJSKICH KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH

1. W „Potyczkach matematycznych” reprezentować nasza szkołę będą: Maciej Zwierzyński z klasy 4 c, Piotr Mularczyk z klasy 4 a oraz Mateusz Kulwicki także z klasy 4 a.
  2. Do półfinału „Asa 5 klas” zakwalifikowała się Kamila Zbytniewska z klasy 5 b.

ŻYCZY SUKCESÓW W DALSZYCH ZMAGANIACH!
Nauczyciele matematyki