PO RAZ KOLEJNY REALIZUJEMY OGÓLNOPOLSKI PROJEKT „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI”

kredki dla afryki 2016

W tym roku szkolnym zbieramy przybory szkolne dla dzieci z Afryki w ramach akcji „Kredki dla Afryki”. Nie muszą być one nowe, mogą być używane, ale czyste i w dobrym stanie. Przyda się wszystko: kredki (nawet pojedyncze), ołówki, pisaki, długopisy, mazaki, linijki, ekierki, piórniki, gumki, nawet worki do wf-u, zeszyty, bloki, kolorowe kartki, czyste kolorowanki. Zbiórka potrwa do końca marca. Dary zostawiać można u pani Beaty Nowickiej, pani Sylwii Przybysz, pani Jagody Salus i pani Anny Smeji-Robak lub w sali 28. Pomocnikiem w zbiórce jest klasa IV a. Darczyńcy otrzymają podziękowania.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!