GOŚCILIŚMY NASZYCH PRZYJACIÓŁ Z INTEGRACYJNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 25

zdjecie

Przyjaciele? Odpowiedzi na pytanie szukaliśmy podczas spotkania 25 listopada 2016 roku. Tego dnia zaprosiliśmy do biblioteki szkolnej uczniów klasy 1c wraz z opiekunami Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 25 w Bydgoszczy. Okazją do spotkania było Święto Pluszowego Misia. Ponieważ dzieci lubią misie, dlatego trudno wyobrazić sobie świat bez najlepszego przyjaciela każdego dziecka. To właśnie one są ulubioną zabawką najmłodszych. Podczas lekcji bibliotecznej dzieci wysłuchały montażu słowno-muzycznego, który składał się z historii powstania pluszowego misia, wierszy, piosenek i bajek. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu – "Mój przyjaciel Miś". Na pamiątkę tego dnia każde dziecko otrzymało specjalnie przygotowaną zakładkę do książki z misiem i oczywiście nie mogło zabraknąć małego co nieco. Następnie koleżanki i koledzy z klasy 2 e, zaprosili gości do swojej sali, był to czas na wymianę swoich szkolnych doświadczeń. Dzień Pluszowego Misia był okazją do promocji czytelnictwa, kształtowania postaw, a także dobrej zabawy.

zdjecie1

zdjecie4