SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

RUSZAJĄ ZMAGANIA W TRIATHLONIE MATEMATYCZNYM

 

triatlon matematyczny2016

 

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie klas 1-6 interesujący się matematyką, za zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Jest to konkurs on-line, regulamin dostępny na stronie internetowej http://triathlon.matzoo.pl. Każdy uczestnik rozwiązuje po trzy zadania w trzech etapach (od 27 listopada do 17 grudnia). Zadania dla każdej klasy są przygotowane oddzielnie. Wyniki zostaną opublikowane na platformie konkursowej.

Zapraszamy do udziału.

ZAREJESTRUJ SIĘ! UDZIEL POPRAWNYCH ODPOWIEDZI!
CZEKAJ NA WYNIKI.

ŻYCZYMY SUKCESÓW I DOBREJ ZABAWY!
Nauczyciele matematyki