SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

POCHWAL SIĘ SWOIM PUPILEM W DNIU KUNDELKA!

Dzień Kundla

25 października przypada Dzień Kundelka. Data święta nie jest przypadkowa i zbiega się z Dniem Ustawy o Ochronie Zwierząt, który obchodzony jest corocznie, dzień po dacie wejścia w życie Ustawy (obowiązuje od 24 października 1997 r.). Cały październik jest także miesiącem dobroci dla zwierzaków. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność, ale również aby zwrócić uwagę na najliczniejszą, a często najgorzej traktowaną grupę psów towarzyszących człowiekowi.

W ramach obchodów Dnia Kundelka zapraszamy do zaprezentowania swoich czworonogów na wystawie.
Czekamy na zdjęcia psów z krótkim opisem i danymi właściciela – imię, klasa (naklejone lub wydrukowane, opisane na kartce formatu A3 lub A4).

Pokażcie wszystkim swoje ukochane kundelki!

                                                                               M. Jelińska, I. Bukowiecka (sala 39)