SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

SKŁADAMY GRATULACJE!

 

 sportowcy klasa 1c

Miło nam poinformować, że uczniowie z klasy 1c rozwijają swoje pasje i zainteresowania również poza szkołą. Osiągają sukcesy zdobywając medale, puchary i dyplomy. MACIEJ KURZAWSKI interesuje się miniżużlem i startuje w wielu zawodach.Ostatni został zakończony kolejnym medalem  Speedway w Wawrowie. Za rozwijanie pasji otrzymał również medal Mistrzostw Torunia. Natomiast GRACJAN REŹNIK interesuje się boksem. W zawodach wywalczył medal i puchar "Mistrz Treningu". PATRYK PIEROWSKI z klasy 1c wziął udział w olimpiadzie sportowej "Nasze Rio"i otrzymał medal. WIKTOR TEKIELI natomiast za udział w maratonie przedszkolaka zdobył dyplom i medal. Kolejny sportowiec to REMIGIUSZ PANTKOWSKI, który nie tak dawno rozpoczął treningi w zakresie sztuk walki i już może być dumny, gdyż otrzymał dwa piękne dyplomy uczestnictwa w V Bydgoskich Sparingach Międzystylowych.


WSZYSTKIM UCZNIOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW!

 

Scan3

żużel klasa 1

żużel klasa 1a

żużel klasa 1b