SKŁADAMY GRATULACJE!

sportowcy klasa 1c

Miło nam poinformować, że uczniowie z klasy 1c rozwijają swoje pasje i zainteresowania również poza szkołą. Osiągają sukcesy zdobywając medale, puchary i dyplomy. MACIEJ KURZAWSKI interesuje się miniżużlem i startuje w wielu zawodach.Ostatni został zakończony kolejnym medalem  Speedway w Wawrowie. Za rozwijanie pasji otrzymał również medal Mistrzostw Torunia. Natomiast GRACJAN REŹNIK interesuje się boksem. W zawodach wywalczył medal i puchar "Mistrz Treningu". PATRYK PIEROWSKI z klasy 1c wziął udział w olimpiadzie sportowej "Nasze Rio"i otrzymał medal. WIKTOR TEKIELI natomiast za udział w maratonie przedszkolaka zdobył dyplom i medal. Kolejny sportowiec to REMIGIUSZ PANTKOWSKI, który nie tak dawno rozpoczął treningi w zakresie sztuk walki i już może być dumny, gdyż otrzymał dwa piękne dyplomy uczestnictwa w V Bydgoskich Sparingach Międzystylowych.

WSZYSTKIM UCZNIOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW!

Scan3

żużel klasa 1