SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

KREATYWNOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ! PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ SU 2016/2017

 

20160610 115103

 

W miniony piątek, tj. 10 czerwca br. przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego w osobach: Julia Wyczling, Kamila Zbytniewska, Zosia Korpalska, Sara Charczenko, Bogumiła Paluszewska i Robert Kamiński udali się do Urzędu Miasta Bydgoszczy na rozstrzygnięcie konkursu "LIDER KREATYWNOŚCI, który został zorganizowany przez Bydgoskie Kolegium Samorządów Uczniowskich. Podczas finału, który miał miejsce w sali sesyjnej bydgoskiego ratusza, samorządy ze szkół podstawowych prezentowały swoje najciekawsze działania. Ponadto zostały wręczone PUPILE 2016, czyli nagrody dla najaktywniejszych młodych działaczy z Bydgoszczy. Z naszej szkoły do tytułu PUPILE nominowaliśmy: JULIĘ WYCZLING w kategorii SAMORZĄDOWIEC; ZUZANNĘ KAŁUŻNĄ w kategorii WOLONTARIUSZ; ZOFIĘ KORPALSKĄ w kategorii KONFERANSJER, ROBERTA KAMIŃSKIEGO w kategorii DZIAŁACZ DRUGIEGO PLANU - TECHNIK.

Miło nam się pochwalić, iż nasz uczeń - ROBERT KAMIŃSKI otrzymał Pupila w kategorii działacz drugiego planu - technik. Robertowi gratulujemy i życzymy dalszego perfekcyjnego obsługiwania i pełnego poświęcenia opiekowania się szkolnym sprzętem nagłaśniającym. Ostatnim, słodkim akcentem tego wyjścia były lody, które pozwoliły nieco ochłodzić temperaturę tego bardzo gorącego - pod wieloma względami -  dnia.

PS Jak się dowiedzieliśmy od organizatorów to jeszcze nie koniec nagród... Kolejna uroczystość, na której przyznane zostaną - tym razem - Medale Samorządności będzie miała miejsce 20 czerwca 2016 roku. Trzymamy kciuki za pozostałych nominowanych!

 

PRZECZYTAJ INFORMACJE O UROCZYSTOŚCI NA STRONIE BYDGOSKIEGO KOLEGIUM SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

 

 Gracjan Czapiewski - opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

20160610 105355

20160610 110458

20160610 114221

20160610 115942