SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

VIII MIEJSKI KONKURS WIEDZY O NATO

 

IMG 20160602 121524

 

W dniach 25 maja i 2 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy odbywał się VIII Miejski Konkurs Wiedzy o NATO. Naszą szkołę w tej rywalizacji reprezentowali: Robert Kamiński, Szymon Owczarczak, Jakub Biliński, Dorota Balcerek, Weronika Frejter, Adam Sidorowicz, Mateusz Mikołajczak i Mateusz Tykwiński.
Po części eliminacyjnej 10 najlepszych uczniów z całej Bydgoszczy przystąpiło do rywalizacji finałowej. W tej części naszą szkołę reprezentował Mateusz Mikołajczak, który ostatecznie zajął w finale 8. miejsce. Finałową rozgrywkę zaszczycili swoją obecnością oficerowie i pracownicy Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO (JFTC) w Bydgoszczy, którzy nagrodzili zwycięzców, a każdemu uczestnikowi konkursu wręczyli drobny upominek.

GRATULUJEMY NASZYM UCZNIOM DOBREJ POSTAWY W KONKURSIE,
A MATEUSZOWI WYSOKIEGO MIEJSCA W FINALE.

Andrzej Kowalewski