SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

SZKOLNA AKCJA KRWIODAWSTWA JUŻ ZA NAMI!

 

zgrana klasa

 

W ubiegłą sobotę, tj. 6 lutego 2016 roku, na terenie naszej szkoły, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowano punkt poboru krwi. W tej zaszczytnej akcji wzięli udział rodzice uczniów naszej szkoły, jak i z innych zaprzyjaźnionych placówek.
Wszystkim honorowym dawcom krwi składamy serdeczne podziękowania.

krwiodastwo2016

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

W sobotę, 6 lutego 2016 roku odbędą się III wewnętrzne mistrzostwa Bydgoskiego Klubu Kyokushin Karate połączone z możliwością oddania krwi. Turniej przeznaczony jest dla wszystkich ćwiczących, także tych najmłodszych i początkujących,  i dla dorosłych, dla których pomoc innym jest sensem życia.

Rozegrane zostaną konkurencje kata, kumite i grappling. Zawodnicy podzieleni zostaną na kategorie wiekowe i wagowe. Wszyscy startujący otrzymają dyplomy uczestnictwa i nieco słodkości dla zwycięzców przewidziane są dyplomy imienne i medale.

Jednocześnie, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz SP nr 41 zorganizowany zostanie punkt honorowego krwiodawstwa. Do udziału w szczytnej akcji krwiodawstwa zapraszamy wszystkich rodziców, trenerów, działaczy i pełnoletnich przyjaciół naszego Klubu. Każdy nowy krwiodawca otrzyma od Regionalnego CKiK dla swojej pociechy kredki świecowe i kolorowanki.
Patronat medialny nad imprezą potwierdziły już TV Bydgoszcz i Express Bydgoski, które przeprowadzą relacje.

Ramowy plan imprezy:
9.00-10.00, zgłoszenia zawodników, ważenie, wpisanie na listy startowe,
od 9.00, otwarcie punktu krwiodawstwa,
10.00, rozpoczęcie konkurencji kata, losowanie zawodników startujących w konkurencjach kumite i grappling,
10.30, rozpoczęcie konkurencji grappling,
12.00, rozpoczęcie konkurencji kumite,
13.00, zamknięcie punktu krwiodawstwa,
14.00, dekoracje zwycięzców, zakończenie turnieju.