GŁOŚNY SUKCES UCZENNICY KLASY CZWARTEJ

20151201 182428

Najmłodsza, najmniejsza i najdrobniejsza uczestniczka konkursu miejskiego pt. ”Hałas szkodzi zdrowiu” zajęła I miejsce – Amelia Hypszer z klasy 4b. Aby uczestniczyć w takim konkursie trzeba mieć bardzo dużo odwagi i umiejętności krasomówczych. Pierwszy etap polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej na zadany temat. Po przejściu tych eliminacji uczestnicy konkursu byli zaproszeni do etapu drugiego tzn. wystąpieniu przed komisją konkursową i zaprezentowaniu swojej wiedzy o hałasie. Każdy do tematu podszedł inaczej, bardzo indywidualnie. Amelia występowała przez 6 minut i mówiła tak ciekawie, że udało jej się wygrać. To jest bardzo duże osiągnięcie dla ucznia czwartej klasy. Niewiele jest konkursów przyrodniczych dla dzieci w tym wieku. Tym bardziej mocno jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Amelia Hypszer,
Irena Sekutowicz-Kotwica