MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH MASTER OF WORDS"

EnglishMofW baner

Dnia 17 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu języka angielskiego, organizowanego przez naszą szkołę. Zadaniem zawodników (uczniów klas IV-VI) było przygotowanie komiksu w języku angielskim na wybrany temat: klasy IV- The most unusual day at my school”, klasy V –“ I have a magic ball” oraz klasy VI – “Strange adventures of Mr........”. Wpłynęło 40 prac z 11 szkół bydgoskich. Jury miało tym razem niełatwe zadanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki, nie tylko pod względem merytorycznym, ale i graficznym. Natomiast wymyślone historyjki trzymały czytelników w napięciu do niemalże ostatniej strony. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie SP nr 18, SP nr 20, SP nr 2, SP nr 32, SP nr 58, SP nr 64, SP nr 35.

Laureatom konkursu gratulujemy, cieszymy się, że mogliśmy Was u nas gościć oraz zapraszamy na następny konkurs o podobnej formule w przyszłym roku. Dziękujemy Wam za trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.

Organizatorzy:

mgr Anna Smeja-Robak,