NASZA SZKOŁA MIEJSCEM ODKRYWANIA I PROMOWANIA TALENTÓW

Publikacja1

Po raz piąty, jak co roku w maju, Zespół Szkół nr 28 w Bydgoszcy zorganizował BYDGOSKI KONKURS MŁODYCH TALENTÓW,  którego celem było rozwijanie zainteresowań, umiejętności artystycznych uczniów szkół podstawowych naszego miasta. W konkursie wzięło udział pięciu uczniów klas starszych z naszej placówki, którzy pod  kierunkiem pana Gracjana Czapiewskiego wykonali prace plastyczne o dowolnej tematyce i dowolną techniką (według założeń konkursowych). Sposoby artystycznego wyrazu, które zaprezentowali nasi uczniowie były różnorodne. Zasadniczo każdy z uczestników konkursu przedstawił bardzo estetyczną, dobrze zakomponowaną i oryginalną pracę w innej technice. Wysłaliśmy ciekawą pracę rysunkową, piękny obraz malarski, przemyślaną grafikę, barwny kolaż oraz bardzo pracochłonne reliefowe origami.
Miło nam poinformować, że I NAGRODĘ ww. konkursie zdobyła JULIA WYCZLING  z klasy V a, która wykonała malarską pracę pt. "Anioł
".

WSZYSTKICH UCZESTNIKOM KONKURSU DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE,
A JULII GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

konkursplastyczny-Julia