NIE SPOCZYWAMY NA LAURACH - KOLEJNE MATEMATYCZNE SUKCESY

dyplomy 001  dyplomy 002

Dnia 28 maja w Szkole Podstawowej nr 14 obyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w Miejskim Konkursie Matematycznym "Potyczki Matematyczne". W gronie finalistów znalazła się Natalia Czerwińska i Hanna Kapela z klasy 4a.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Rejewski-dyplom

W dniu 21 maja, w Zespole Szkół nr 35, odbył się konkurs matematyczny z nutą historii w tle - "Marian Rejewski dumą Bydgoszczy". Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6b: Agata Osmałek, Magda Osmałek oraz Paula  Zbytniewska, która zdobyła wyróżnienie.

Maciej

Tego samego dnia, w Szkole Podstawowej nr 58, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród finalistom, i laureatom Miejskiego Konkursu Matematycznego "As piątych klas". Tytuł finalisty otrzymał Adam Sidorowicz z kl. 5b, natomiast laureatem konkursu, zajmując III miejsce, został Maciej Szymczak z kl. 5c.

Adam

liga

W dniu 22 maja, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Liga Zadaniowa. Tytuł laureata konkursu, zajmując III miejsce, uzyskały uczennice klasy 6bAgata Osmałek i Paula Zbytniewska

Paula  Agata

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!
Nauczyciele matematyki,
Katarzyna Fredyk,