WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ CZAS ROZPOCZĄĆ!

Warsztaty twórczości  rodzinnej - "JA TEŻ POTRAFIĘ - MOJE TWÓRCZE JA" przygotowane zostały  z myślą o dzieciach 5 i 6 –letnich   z placówek przedszkolnych z naszego osiedla. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach  jest obecność na nich rodzica. Zajęcia są bezpłatne.

Głównym celem spotkań jest:

• wspólna działalność artystyczna  (rodzic i dziecko),
    • miłe i pożyteczne spędzenie czasu,
    • rozwój kreatywności dzieci i  dorosłych,
    • rozwój motoryki małej dziecka,
    • zapoznanie z różnymi technikami  działalności artystycznej,
    • odkrywanie przyjemności tworzenia,
    • radość z uzyskanego efektu.

Organizatorkami i koordynatorkami projektu są panie: mgr Ilona Bukowiecka, mgr Sylwia Hałas, mgr Sylwia Przybysz . Zajęcia prowadzić będzie zespół nauczycieli z naszej szkoły. "Wiosennie i świątecznie" to temat pierwszego spotkania, które odbędzie się w sobotę, 21 marca 2015 roku. Zapisy trwają - szczegółowe  informacje znajdują się w przedszkolach na plakatach i ulotkach informacyjnych.

Kolejne spotkanie odbędzie się w  kwietniu. Serdecznie zapraszamy !
Kontakt: 516995229 lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy: