SAMORZĄDOWA POCZTA WALENTYNKOWA

WALENTYNKI2015

Zbliżają  się WALENTYNKI

Jeśli chcesz, aby w Twoim imieniu wręczyć Walentynkę komuś, kogo lubisz, przygotuj ją i w dniach od 8 do 11 lutego 2016 roku wrzuć do skrzynki, która będzie umieszczona na holu II piętra szkoły. Walentynki będziemy wręczać w piątek, 12 lutego 2016 roku, na 2. i 3. godzinie lekcyjnej.

UWAGA!
Pamiętajcie, aby wyraźnie napisać, dla kogo jest adresowana Walentynka (imię i nazwisko, klasa). Jeśli ktoś nie chce, nie musi się podpisywać.

Bardzo ważna kwestia to sposób i estetyka wykonania walentynki. Nie zawsze mieliśmy odczynienia z pięknymi podarkami(!), dlatego kartki niestaranne, wykonane z papieru zeszytowego itp. NIE BĘDĄ ROZDAWANE. Dookoła ogłoszeń, które rozwiesiliśmy w szkole, umieściliśmy przykładowe kartki – zasugeruj się nimi i wykonaj podobną walentynkę.

Samorząd Uczniowski z opiekunem