SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

O ZBIÓRCE SREBRA NA POTRZEBY MISJI RAZ JESZCZE!

 

PODZIKOWANIE

 

Z satysfakcją informujemy, że do naszej szkoły doszło właśnie oficjalne podziękowanie za włączenie się w zbiórkę srebrnego złomu na rzecz misji. Zebraliśmy 417 gramów srebra, uśrednionego do próby 925. Wartość przekazanego kruszcu to 543 zł, co pozwoli na sfinansowanie kosztów wstawienia okien do nowego domu w wiosce Matki Bożej Miłosierdzia na wyspie Mindanao na Filipinach. Poniżej przedstawiamy oficjalne podziękowanie otrzymane od Zastępcy Sekretarza Misji Zagranicznych Księży Sercanów w Polsce, ks. Piotra Chmieleckiego scj. Wszystkich, którzy przygotowali srebro, ale nie zdążyli włączyć się w zbiórkę informujemy, że srebrny złom zbieramy nadal celem przekazania go w kolejnej partii (nie prędzej jednak niż w nowym roku szkolnym).

koordynatorki akcji: mgr Beata Nowicka i mgr Anna Smeja - Robak