SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

UWAGA. UWAGA! "GÓRA GROSZA" PO RAZ KOLEJNY W NASZEJ SZKOLE!

 

 

W najbliższe wtorek i środę, czyli 25 i 26 listopada, odbędzie się w naszej szkole „KIERMASZ SŁODKOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI”. Jak sama nazwa wskazuje, będzie na nim można (za minimalne kwoty) nabyć niesamowite wprost drobiazgi i słodycze. Płacimy tylko w groszach – całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na „GÓRĘ GROSZA”. W ten sposób pomożemy dzieciom w domach dziecka. Czekamy również na darczyńców, którzy w ramach tej szlachetnej akcji przyniosą do szkoły uzbierane przez siebie grosze. Można je oddawać paniom Annie Smeji - Robak i Beacie Nowickiej. Z góry dziękujemy.