JESIENNE INSPIRACJE - ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄCE III EDYCJĘ PROJEKTU OTWARTA SZKOŁA

ODZNAKA JESIEŃ

Październikowe spotkanie dla dzieci 3, 4, 5 i 6-letnich odbyło się pod hasłem „Jesienne inspiracje”. Przygotowały je i prowadziły panie: mgr Ewa Bednarek, mgr Teresa Górna, mgr Grażyna Kwiatkowska, mgr Hanna Czajkowska. Gośćmi w bieżącym miesiącu były dzieci z Przedszkola nr 11, Przedszkola Alf oraz Przedszkola Sióstr Elżbietanek. W bieżącym roku szkolnym dołączyło do nas piąte już przedszkole działające przy Szkole Sokrates. Dzieci przywitały się zabawą i piosenką następnie podzieliły na zespoły i pracowały przy różnych stanowiskach. Wszystkie wykonane wytwory pracy z naturalnych darów jesieni zabrały do Przedszkola. Nagrodą za wykonanie wszystkich zadań było zdobycie sprawności .

W godzinach popołudniowych na cykliczne zajęcia adaptacyjne przybyły dzieci 3 i 4 –letnie z rodzicami. Najmłodsze dzieci wspaniale eksperymentowały i doskonale bawiły się farbami, szyszkami, plasteliną i kredkami. Tańczyły także przy skocznych i rytmicznych piosenkach o tematyce jesiennej. One także zdobyły sprawność , którą przykleiły na otrzymanych dyplomach.

Opracowanie Ewa Bednarek - organizator