SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

SUKCES UCZNIÓW Z ZERÓWKI DRUGIEJ

 


W czwartek, tj. 23 października 2014 roku najmłodsze dzieci z naszej szkoły z zerówki drugiej wzięły udział w V Dziecięcym Przeglądzie Recytatorskim „Polskie poetki dzieciom – Wanda Chotomska, Danuta Wawiłow …”. Nikola Wawrzyniak, Sebastian Szubert i Jakub Michałowski zaprezentowali na dużej scenie w MDK nr 1 wiersze znanych poetów. Nasi uczniowie poradzili sobie doskonale z recytacją, dykcją, tremą i świetnie się bawili. Dzieci wspierała pani Kinga, która opiekowała się dziećmi oraz wystąpiła na scenie w duecie z Jakubem. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki.
Do konkursu zaprosiła i przygotowała dzieci wychowawczyni pani mgr Sylwia Hałas.