PROGRAM INICJATYW LOKALNYCH „5/6” BUDŻET OBYWATELSKI

Drodzy Rodzice i Szanowni Sympatycy Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy!

Miło nam poinformować, że zakończyła się kolejna edycja programu inicjatyw lokalnych „5/6” Budżet Obywatelski. Dzięki Państwa zaangażowaniu i poparciu, nasza szkoła otrzymała 421 głosów, a to oznacza, że po zasięgnięciu opinii rady osiedla, inwestycja zostanie włączona do projektu budżetu, który będzie głosowany w trakcie grudniowej sesji rady miasta.
To wspaniały prezent na 55-lecie szkoły! Serdecznie dziękujemy za życzliwość i współpracę!

Dyrekcja szkoły, nauczyciele,
pracownicy, Rada Rodziców
oraz uczniowie.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dzięki Państwa życzliwości i współpracy społeczność naszej szkoły może cieszyć się z przejścia projektu 5/6(dotyczącego uzyskania dofinansowania na remont łazienek) do drugiego etapu rozpatrywania wniosków. Bardzo prosimy o dalsze wsparcie i zagłosowanie na ww. projekt. Jesteśmy bliscy osiągnięcia celu, a „nowe łazienki są naszej „poczciwej” 55-letniej szkole naprawdę potrzebne.
Z podziękowaniem za życzliwość i wypełnienie karty - miejsc oznaczonym kolorem niebiekim (imię i nazwisko, PESEL):

I ETAP PROJEKTU JUŻ ZA NAMI!

Drodzy Rodzice!

Zwracamy się zarówno do Państwa, jak i Państwa sąsiadów, bliskich, sympatyków szkoły, każdego, kto może nam pomóc w niezwykłej sprawie. Głęboko wierzymy, że razem nam się uda. Rusza III edycja programu inicjatyw lokalnych „5/6”Budżet Obywatelski na rok 2015. Główną ideą programu jest zaktywizowanie mieszkańców miasta do wzięcia współodpowiedzialności za zagospodarowanie swojego najbliższego otoczenia, realizacja zadań zgłoszonych przez mieszkańców we współpracy z Radami Osiedli. W ubiegłym roku Prezydent Bydgoszczy wprowadził nową formułę zgłaszania zadań do realizacji. Są one przekazywane bezpośrednio przez samych mieszkańców.

Właśnie dzięki temu programowi udało nam się zmodernizować monitoring szkolny, częściowo salę komputerową, a przede wszystkim całkowicie zmodernizować świetlicę szkolną, z czego ogromnie się cieszymy.

Program inicjatyw lokalnych „5/6”Budżet Obywatelski daje niepowtarzalną szansę na modernizację naszych łazienek szkolnych, szczególnie na wymianę instalacji kanalizacyjnej, która, jest przestarzała i zawodna (niektóre fragmenty liczą 55 lat!). Chcemy również, by spełniały obecnie obowiązujące standardy w zakresie higieny oraz przystosować je dla najmłodszych odbiorców edukacji - pięciolatków. Tylko dzięki głosom
i wsparciu Rodziców oraz wszystkich sympatyków, szkoła ma szanse otrzymać środki finansowe na powyższe cele. Poparcie swoje można wyrazić wypełniając odpowiednią kartę do głosowania.

Obecna akcja zbierania głosów będzie trwać od 29 września do 12 października 2014 roku.

Na karcie do głosowania wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, PESEL, nazwę zadania oraz miejsce realizacji swojej proponowanej inwestycji.

Liczymy na Państwa poparcie i głosy. Karty można wrzucać do urny znajdującej się na parterze szkoły przy wejściu do świetlicy.