RADA RODZICÓW OGŁASZA KONKURS PN. „NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ”

Autor logo  konkursu  Gracjan Czapiewski

DROGI RODZICU
Masz swojego ulubionego nauczyciela? Może wychowawca Twojego dziecka to osoba, którą cenisz za podejście do uczniów i za to, że jest po prostu równym gościem?
Oddaj głos na swojego kandydata  do konkursu  organizowanego po raz pierwszy w naszej szkole.  Organizując konkurs, chcemy podkreślić jak ważna jest wychowawcza rola nauczyciela. Najlepszy nauczyciel zostanie nagrodzony medalem.

KOGO SZUKAMY?
Najwięcej wymaga od siebie, a w uczniach budzi ciekawość świata, rozumie  problemy i kształtuje charaktery. Sukcesy dobrego nauczyciela nie zawsze mierzone są ilością laureatów olimpiad, ale uśmiechami młodych ludzi, dla których nauka stała się przygodą. Doceńmy nauczycieli nie tylko za wyniki w nauczaniu, ale także za pozytywny wpływ wywierany na młodzież. Pokażmy, jakich nauczycieli chcą uczniowie i ich rodzice!

JAKI POWINIEN BYĆ NAUCZYCIEL – WYCHOWAWCA?
,,Powinien być sprawiedliwy, wyrozumiały, uczciwy, pogodny, uśmiechnięty i nie powinien nikogo faworyzować – mówią uczniowie.”

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ NAUCZYCIELA ROKU!
Konkurs „ Nauczyciel na szóstkę” jest skierowany do Was – rodziców uczniów naszej szkoły. Jeśli uważasz, że to nauczyciel którego typujesz powinien dawać przykład innym, zgłoś jego kandydaturę głosując na niego.
Razem udowodnimy, że nauczyciel może być wielkim  autorytetem dla swoich wychowanków i ogromnym wsparciem dla rodziców.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 23 września do 10 października 2014 roku.  „Nauczycielem na szóstkę” zostanie osoba, która otrzyma najwięcej głosów.

Karty do głosowania zostana rozdane przez Samorząd Uczniowski i prosimy o szybkie wypełnienie i wrzucenie do pudelka,
które będzie znajdować się na parterze szkoły, koło świetlicy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!