SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

BĄDŹ PARTNEREM PROGRAMU BYDGOSKA RODZINA 3 PLUS

 

 

 

Szanowni Rodzice!


Bydgoska rodzina 3+ to program, w którym ,,plus" znaczy ,,więcej". Dla wielodzietnych rodzin to więcej szans na społeczną aktywność, większe oszczędności i większe możliwości. Dla przedsiębiorców, firm i instytucji to po prostu więcej klientów, większe przychody i najlepiej rozumiany prestiż, budowany poprzez obecność w gronie pozytywnie kojarzonych, przyjaznych i otwartych firm.
Zasada działania jest bardzo prosta i sprawdzona. Członkowie dużych rodzin, czyli tych z minimum trójka dzieci, mieszkających w Bydgoszczy otrzymują Bydgoską kartę Rodzinną, zabezpieczoną, imienną, ze zdjęciem. Karta uprawnia do korzystania z systemu ulg, rabatów i bonusów przygotowanych przez ,,partnerów Programu". Udział w programie jest bezpłatny. Posiadacze karty kierują się w codziennych decyzjach listą Partnerów, korzystają głównie z ich oferty, a dzięki rabatom mogą korzystać częściej (wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie http://www.bydgoszcz.pl/rodzina3plus ).
,,Partnerem programu" może zostać każdy, komu nie są obojętne potrzeby dzieci, które często nie mogą mieć wszystkiego, czego tylko zapragną. Takimi osobami z pewnością są rodzice, dla których dobro dziecka jest najwyższą wartością.

Państwo, czyli Rodzice dzieci w wieku szkolnym również możecie zostać ,,Partnerami Programu" Bydgoska Rodzina 3+, przekazując nieodpłatnie do biblioteki szkolnej, po zakończeniu roku szkolnego, podręczniki swoich pociech. Dzięki takim działaniom biblioteka szkolna będzie mogła wypożyczać przekazane przez Państwa podręczniki kolejnym uczniom z dużych rodzin - posiadaczom Bydgoskiej Karty Rodzinnej.
Wypożyczenie podręczników pozwoli Rodzicom z rodzin wielodzietnych zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, które będą mogli przeznaczyć na inne niezbędne dla dzieci wydatki. A wszystko to dzięki Państwa pomocy!

Serdecznie zachęcam Państwa do rozważenia możliwości przystąpienia w charakterze Partnera do programu Bydgoska Rodzina 3 plus promującego w naszym mieście model dużej rodziny.