KOLEJNE SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!

Fot. Zdobywca I miejsca w finałach miejskich Deichmann
- Fabian Trynkiewicz

Miło  nam poinformowac, że Fabian Trynkiewicz zdobył I MIEJSCE, zaś Adrian Marciniak, Kamil Grocholewski i Mateusz Bartchodzie wywalczyli III MIEJSCE w miejkim finale DEICHMANN - MINIMISTRZOSTWA 2014. Paweł Paczkowski z klasy 3c  zdobył  medal i dyplom za uczestnictwo ww. rozgrywkach.

Fot. Drużyna piłkarska, która reprezentowała naszą szkołę w rozgrywkach
Deichmann - Minimistrzostwa 2014.

Ogromnym sukcesem, tym razem artystycznym, jest zdobycie przez Jakuba Bartchodzie I MIEJSCA w części plastycznej konkursu FESTIWAL SŁOWA pt. "Przygody Koziołka Matołka".

CHŁOPCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 41
w Bydgoszczy

Roksana Szlachta otrzymała WYRÓŻNIENIE w międzyszkolnym konkursie plastycznym z języka angielskiego „Keep Healthy”, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 43 w Bydgoszczy. Wychowawca mgr Sylwia Hałas.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły
i gratulujemy sukcesu!

Tym razem mamy zaszczyt ogłosić, że uczniowie  z klasy 1a, 2c i 3c osiągnęli  ogromny sukces w XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu polonistycznego "Wiem, co czytam". Piotr Mularczyk zajął I MIEJSCE, a Zofia Korpalska oraz Tomasz Kujawa otrzymali WYRÓŻNIENIA. Do konkursu przygotowały uczniów panie: mgr Jadwiga Salus, mgr Teresa Górna i mgr Sylwia Hałas.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!