IV FESTYN RODZINNY JUŻ ZA NAMI!

FESTYN SZKOLNY - SUPER SPRAWA, Z CAŁĄ RODZINĄ ŚWIETNA ZABAWA

Jak co roku, dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, całym rodzinom i gościom z okolicznych przedszkoli i zaprzyjaźnionych szkół za dobrą zabawę, za czas, który nam poświęcili, za szczególne zaangażowanie. Mamy nadzieję, że był to mile i rodzinnie spędzony okres. Wystarczy obejrzeć zdjęcia i przeczytać artykuł na Bydgoszcz.gazeta.pl, który potwierdza, że tak właśnie było.
Dużą popularnością cieszyła się robotyka „ROBOPROJECT”, dmuchane zabawki, animacje dla dzieci i dorosłych na wesoło, fryzjerstwo, zawody sportowe, koło fortuny oraz kawiarenka internetowa. Warsztaty Twórczości Rodzinnej „Moje twórcze ja” zgromadziły wielu uczniów, których zainspirowało PLAYMAIS. Pełna smakołyków kawiarenka, w której można było wypić dobrą kawę stała się miejscem chwilowego odpoczynku. Pokazy służb mundurowych – policji, straży miejskiej i grupy rekonstrukcyjnej „JAGER REGIMENT 42” - długo pozostaną w pamięci. Podczas imprezy można było wykonać sobie profesjonalne zdjęcia. Odbyła się również zbiórka zużytych baterii. Zebrano około 40 kg surowca. Każdy uczeń za przyniesione baterie losował drobny upominek. Współpraca z Urzędem Miasta pozwoliła nagrodzić dzieci, które dbają od najmłodszych lat o środowisko. To się opłaca! Z dumą należy wspomnieć, że IV Festyn Rodzinny rozpoczęły występy taneczne naszych uczniów oraz naszych absolwentów. Współpraca ze szkołą taneczną „Bailamos” przyniosła rewelacyjne efekty. Natomiast pokaz mody zapoczątkował nowe trendy w świecie mody. Świetna oprawa muzyczna, dobra organizacja i zaangażowanie sprawiły, że IV Festyn Rodzinny uważamy za udany i z nowymi pomysłami czekamy na kolejny.