obiady menu baner

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

„CZAR 2 KÓŁEK”

W tym roku nasi najmłodsi po raz kolejny brali udział w zawodach rowerowych „Czar 2 Kółek”, których organizatorem był Wydział Sportu z Biurem Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy. Pierwszy etap zawodów, w którym startowało 13 szkół, odbył się 22 maja br. na stadionie „Chemik.

Naszą Szkołę reprezentowali:

• Maciej Zwierzyński z klasy I c oraz
  • Amelia Hypszer,
  • Zofia Korpalska,
  • Jakub Gaszak,
  • Filip Stelak,
  • Marcel Wawrzyńczak z klasy II c.

Nasze dzieciaki były naprawdę wspaniałe! Wszyscy walczyli do końca. Kuba, mimo upadku nie poddawał się, z otartym i obolałym łokciem dojechał dzielnie do mety. Maciej z I c wywalczył II miejsce i weźmie udział w Wielkim Finale.
Z reprezentacji II c Zosia zakwalifikowała się do finału zajmując III miejsce w eliminacjach. Wszystkim gratulujemy, a za finalistów trzymamy kciuki 4 czerwca w dniu Wielkiego Finału!

Wszystkim rodzicom dziękujemy za współpracę!