MALI RATOWNICY - NAGRODZENI!

28 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 57 w Bydgoszczy odbył się Międzyszkolny Konkurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w kl. I-III „Mali Ratownicy”. Uczestnicy konkursu najpierw rozwiązywali test wiedzowy, a następnie musieli wykonywać praktyczne czynności związane z udzielaniem pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu, a wszystko pod czujnym okiem jury złożonego z lekarzy, ratowników medycznych i funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Mimo, że konkurs przebiegał przede wszystkim w atmosferze dobrej zabawy, jury było pod wielkim wrażeniem wiedzy i doskonałych umiejętności tak młodych zawodników.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Zosia Korpalska, Maura Sławeta i Filip Stelak – wszyscy z klasy 2c. Drużynę do konkursu przygotowali Pani Grażyna Mężydło i Pan Szymon Książkiewicz.

Dziękujemy i gratulujemy dobrego wystepu!