obiady menu baner

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

TWORZYLIŚMY KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH

W środę, 9 kwietnia 2014 roku, uczestnicy koła plastycznego ze swoim nauczycielem i z panią Agnieszką Wyczling, przewodniczącą Rady Rodziców naszej szkoły, wykonali kartki, które wraz z paczkami zostaną przekazane chorym dzieciom z mniejszych miejscowości naszego województwa w ramach inicjatywy pn. „AKCJA ŚWIĄTECZNA DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH”. Kartki wykonaliśmy na prośbę pani Krystyny Malinowskiej, babci naszego ucznia - Gracjana z klasy 6c, która jest prezesem Stowarzyszenia na rzecz pomocy i wspierania Nikodema Bytnera - „Nikoś”. Za pomoc w realizacji przedsięwzięcia dziękujemy pani Alicji Essuman-Mensah.

Zapraszamy jednocześnie do oglądania PISANEK W STYLU LUDOWYM - świątecznych dekoracji II piętra, które młodzi artyści wykonali na wcześniejszych zajęciach plastycznych.