MARCOWE WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ ZA NAMI

W sobotę, 15 marca 2014 roku, od  godz. 10.00 do 12.00 odbyły się WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ – „JA TEŻ  POTRAFIĘ  - MOJE TWÓRCZE JA”, przygotowane dla dzieci 5, 6 i 7 letnich z okolicznych przedszkoli. Tematem  przewodnim spotkania były „Wesołe zabawy z płytami”. Na zajęcia przybyły pełne zaciekawienia dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Po krótkim wstępie – powitaniu,  przedstawieniu celów, omówieniu zasad bezpieczeństwa i podaniu tematu spotkania,  wszyscy przystąpili do pracy. Uczestnicy wykonywali nie tylko ozdoby wg szablonów, ale także sami projektowali i tworzyli własne prace z płyt CD i DVD oraz papieru. Powstały przepiękne, recyklingowe ozdoby- żaby, ślimaki, koty, kwiaty, motyle. Tyle ile było osób, tyle pomysłów. Dzieci  chętnie bawiły się przy tablicy interaktywnej. Zajęcia  zostały zakończone rozdaniem dyplomów.

Organizatorzy:
        pani mgr Ilona Bukowiecka