SPOTKANIE Z GIMNAZJALISTAMI

We wtorek, 25 lutego 2014 roku od godz. 16:30 na holu II piętra miało miejsce spotkanie przedstawicielami Samorządów Uczniowskich ościennych gimnazjów z rodzicami naszych szóstoklasistów.

Inicjatorem spotkania był Samorząd Uczniowski SP41, pani pedagog Iwona Szymczak i pan Gracjan Czapiewski. Nasze zaproszenie, do podzielenia się  informacjami o swoich placówkach, przyjęły nastepujące szkoły:

• Gimnazjum  nr 20, które mieści się przy ul. Karpackiej 30,
  • Gimnazjum nr 22, które znajduje  się przy ul. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
  • Gimnazjum nr 23, mające swoją siedzibę  przy  ul. Czackiego 8,
  • Gimnazjum nr 37 (integracyjne), mieszczące się przy ul. Kcyńskiej 49,
  • Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego znajdujące się przy ul. Czartoryskiego 18.

Celem spotkania było zaprezentowanie ww. gimnazjów, ich bazy lokalowej, osiągnięć i codziennej pracy. Spotkanie miało charakter prezentacji i debaty. Mamy nadzieję, że odwiedziny w naszych  murach, rozmowa i reklama gimnazjów, pozwoliły lub pozwolą rodzicom naszych szóstoklasistów i im samym, dokonać  właściwego wyboru szkoły ponadpodstawowej.

RODZICOM I GOŚCIOM Z GIMNAZJÓW DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE!
  Iwona Szymczak- pedagog  szkoły
Samorząd Uczniowski z opiekunem