SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ROZSTRZYGNIĘTO KONKURS PLASTYCZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ UKW

 

 

W piątek, 13 grudnia 2013 roku, tuż przed świętami, miało miejsce uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu  plastycznego pt. „PTAKI WOKÓŁ NAS – GDZIE JEST MÓJ DOM?”, który został zorganizowany przez Ogród Botaniczny i Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach projektu „Ptaki wokół nas – Przyroda częścią nas”.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego wykładu pana mgra Dawida Kilona pt. „Birdwatching nowym kierunkiem turystyki przyrodniczej w Polsce i na Zachodzie”. Następnie podano jakie miejsca zajęli zaproszeni na uroczystość laureaci. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji wyróżnienie otrzymała DARIA PADZIKOWSKA, uczennica klasy VIa naszej szkoły.

 

DARII GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 

PRZECZYTAJ INFORMACJE O KONKURSIE I OBEJRZYJ PRACE KONKURSOWE NA STRONIE UKW