DRUGA EDYCJA PROGRAMU INICJATYW LOKALNYCH „5/6” BUDŻET OBYWATELSKI ROZSTRZYGNIĘTA!

Program inicjatyw lokalnych „5/6”Budżet Obywatelski daje szansę na modernizację naszej świetlicy szkolnej, dzięki której nie tylko zwiększy się jej powierzchnia, ale też bez wątpienia poprawią się warunki pracy i uatrakcyjnią się zajęcia naszych dzieci. Dzięki Państwa inicjatywie i oddanym głosom szkoła otrzymała środki finansowe na powyższe cele.

W imieniu dyrekcji szkoły, rady pedagogicznej, pracowników niepedagogicznych oraz uczniów pragniemy Państwu podziękować za włączenie się w inicjatywę .

Udało się! 117 osób poparło projekt modernizacji świetlicy SP nr 41 przy ul. Traugutta. Czekamy teraz na podział środków finansowych.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W GAZETA.BYDGOSZCZ.PL