PROŚBA O PRZEKAZANIE NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY 1% Z PAŃSTWA PODATKU

Ośmieleni wieloletnią Państwa hojnością po raz kolejny bardzo prosimy o przekazanie na rzecz naszej szkoły 1% z Państwa podatku za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole - organizacji pożytku publicznego. Tak uzyskane w ubiegłym latach fundusze zostały przez nas bardzo skrzętnie i właściwie wykorzystane. Dzięki tym, pozornie tylko, niewielkim środkom, przekazanym nam przez Państwo, możemy dziś poszczycić się m. in. w pełni nowoczesną salą komputerową dla klas I-III oraz szkolnym sztandarem, który został przekazany placówce przez Radę Rodziców w czerwcu 2015 roku, w czasie uroczystej akademii z okazji 55-lecia Szkoły.

Chcielibyśmy poinformować, że roku 2018, dzięki Państwa szczodrości, szkoła otrzymała 735,93 złote. Ta kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup uczniowskich szafek. W następnym roku całą zebraną kwotę przekażemy na zakup drukarki 3D.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZLIWOŚĆ I KAŻDĄ,
NAWET SYMBOLICZNĄ, ZŁOTÓWKĘ.