SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ŚWIETLICOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2017

 

20171205 091906

 

Zapraszamy na ŚWIETLICOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY,
który jest między innymi rezultatem ogłoszonego przez nas konkursu na ozdobę świąteczną z dowolnych materiałów i w dowolnej technice. Ozdoby świąteczne można zakupić  codziennie
od 7.00  do 16.30
przez najbliższy tydzień, czyli od 4 do 8 grudnia 2017 roku w naszej świetlicy.JESZCZE RAZ ZAPRASZAMY!
Wychowawczynie ze świetlicy szkolnej.

 

20171205 092106

 

 

 

PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

 

jojfaojo

W dniu 20 grudnia 2017 roku w świetlicy szkolnej zostały wręczone dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników konkursu na najpiękniejszą świąteczną ozdobę. Dzieciom i Rodzicom bardzo dziękujemy za wielkie zaangażowanie i wspaniałe ozdoby, które zostały sprzedane podczas zorganizowanego w świetlicy kiermaszu świątecznego.

Wychowawczynie świetlicy.

 

 

ŚWIĄTECZNE SUKCESY PLASTYCZNE ŚWIETLICZAKÓW

 

jjj

 

W grudniu 2017 roku dzieci ze świetlicy wzięły udział w trzech konkursach plastycznych o tematyce świątecznej, zorganizowanych przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy. W konkursie pt. "CZERWONONOSY PRZYJACIEL MIKOŁAJA": I miejsce zdobyły: Lena Bartkowiak i Lena Laska z klasy 3a, II miejsce otrzymali: Kalina Smolarz z klasy 2b oraz Tomek Górka z klasy 3a. W konkursie „INWAZJA ANIOŁÓW”: I miejsce zdobył Paweł Kamiński z klasy 1b i Dawid Rydlewski z klasy 2a, natomiast w konkursie pn. „SYMBOLE ŚWIĄTECZNE”: I miejsce otrzymał Krystian Ziółkowski z klasy 1b, II miejsce przypadło Dagmarze Ważny z klasy 2b, a III nagrodę otrzymał Maciej Pietrak z klasy 3b.              

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 Fotoram.io11