SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

ŚWIETLICOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2017

 

20171205 091906

 

Zapraszamy na ŚWIETLICOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY,
który jest między innymi rezultatem ogłoszonego przez nas konkursu na ozdobę świąteczną z dowolnych materiałów i w dowolnej technice. Ozdoby świąteczne można zakupić  codziennie
od 7.00  do 16.30
przez najbliższy tydzień, czyli od 4 do 8 grudnia 2017 roku w naszej świetlicy.JESZCZE RAZ ZAPRASZAMY!
Wychowawczynie ze świetlicy szkolnej.

 

20171205 092106

 

 

 

PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

 

jojfaojo

W dniu 20 grudnia 2017 roku w świetlicy szkolnej zostały wręczone dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników konkursu na najpiękniejszą świąteczną ozdobę. Dzieciom i Rodzicom bardzo dziękujemy za wielkie zaangażowanie i wspaniałe ozdoby, które zostały sprzedane podczas zorganizowanego w świetlicy kiermaszu świątecznego.

Wychowawczynie świetlicy.

 

 

ŚWIĄTECZNE SUKCESY PLASTYCZNE ŚWIETLICZAKÓW

 

jjj

 

W grudniu 2017 roku dzieci ze świetlicy wzięły udział w trzech konkursach plastycznych o tematyce świątecznej, zorganizowanych przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy. W konkursie pt. "CZERWONONOSY PRZYJACIEL MIKOŁAJA": I miejsce zdobyły: Lena Bartkowiak i Lena Laska z klasy 3a, II miejsce otrzymali: Kalina Smolarz z klasy 2b oraz Tomek Górka z klasy 3a. W konkursie „INWAZJA ANIOŁÓW”: I miejsce zdobył Paweł Kamiński z klasy 1b i Dawid Rydlewski z klasy 2a, natomiast w konkursie pn. „SYMBOLE ŚWIĄTECZNE”: I miejsce otrzymał Krystian Ziółkowski z klasy 1b, II miejsce przypadło Dagmarze Ważny z klasy 2b, a III nagrodę otrzymał Maciej Pietrak z klasy 3b.              

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 Fotoram.io11