SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE WIEDZY O SZWEDEROWIE I BYDGOSZCZY

 

 

13 listopada 2013 roku w klubie „Arka” po raz kolejny odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Szwederowie i Bydgoszczy organizowany przez Radę Osiedla Szwederowo i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy.
Drużyny naszej szkoły rywalizowały z drużynami ze Szkoły Podstawowej nr 63.

W tegorocznej edycji konkursu poziom był bardzo wysoki a uczestnicy wykazali się bogatą znajomością historii i współczesności naszego miasta i osiedla.

Tym bardziej więc jest nam miło poinformować, że dwa równoległe 1 miejsca zdobyły nasze drużyny w składzie: Wiktoria Grabias (4c), Maciej Szymczak (4c) i Adrian Latzki (6b) oraz Konrad Kaszewski (6a), Maksymilian Bujak (6a) i Tomasz Straszewski (6c).

2 miejsce zdobyły natomiast: Agata Osmałek, Magdalena Osmałek i Paula Zbytniewska z 5b.

 

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!