PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH 2013 JUŻ ZA NAMI!

W piątek, tj. 4 października 2013 roku odbyła się uroczystość pasowania na ucznia naszej szkoły. Uczniowie klasy 1a, 1b i 1c obecni na uroczystości wędrowali przez krainy: pracy, zręczności, miłości, przyjaciół przyrody oraz radości…, zdobywając punkty. W krainie zręcznościowej dzieci spotkały klauna Koko, który przygotował zadania zręcznościowe. Natomiast w krainie radości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne. Uczniowie tańczyli i śpiewali najpiękniej jak potrafiły. Warto było dla tej chwili być obecnym na uroczystości. Wszyscy uczniowie zdobyli maksymalną liczbę punktów. Uroczysty akt ślubowania oraz pasowania na ucznia odbył się w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i rodziców. Dzieci otrzymały tego dnia pierwszą legitymację szkolną, tarczę, zakładki do książek i troszkę słodyczy.

Apel przygotowali uczniowie z klasy 3c wraz z wychowawcą panią mgr Sylwią Hałas.